ŘÁDNÍ ČLENOVÉ ČNS:

Národní ústav lidové kultury – e-mail
Národní informační a poradenské středisko pro kulturu – e-mail
Mezinárodní folklorní festival ve Strážnici – e-mail
Muzeum J. A. Komenského, Uherský Brod – e-mail
Mezinárodní folklorní festival v Brně – e-mail
Mezinárodní dudácký festival ve Strakonicích – e-mail
Ústav evropské etnologie FF MU v Brně – e-mail
Muzeum jihovýchodní Moravy, Zlín – e-mail
Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm – e-mail
Sdružení přátel folkloru, Brno – e-mail
Valašský folklorní spolek, Frenštát pod Radhoštěm – e-mail
Folklorní sdružení Těšinského Slezska, Ostrava – Poruba – e-mail
Mezinárodní folklorní festival Frýdek-Místek – e-mail
Mezinárodní dětský festival „Kunovské léto“, Kunovice – e-mail
Mezinárodní folklorní festival Plzeň – e-mail
Mezinárodní folklorní festival Šumperk – e-mail


PŘIDRUŽENÍ ČLENOVÉ:
 

Slezské dny v Dolní Lomné – e-mail
Rožnovské slavnosti, Rožnov pod Radhoštěm – e-mail
Festival městských folklorních souborů s mezinárodní účastí „Folklor bez hranic“, Ostrava – e-mail
Festival masopustních tradic, Strání – e-mail
Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel SOUZNĚNÍ – e-mail
Folklórní soubor Gaudeamus při Vysoké škole ekonomické v Praze – e-mail
Soubor lidových písní a tanců Májek, Brno – e-mail
Horácký soubor písní a tanců Vysočan – e-mail
Dětský folklorní soubor Ostravička – e-mail
Folklorní spolek Jasénka – e-mail
Národopisná společnost Vacenovice, občanské sdružení – e-mail
Dětský folklorní soubor Jánošíček – e-mail
Dětský národopisný soubor Kyjovánek – e-mail
Dětský folklorní soubor Hanýsek ze Šakvic – e-mail
Soubor lidových písní a tanců Hlubina – e-mail
Valašský soubor Kašava, z. s. – e-mail
Folklorní soubor Světlovan, z. s. – e-mail
Dětský soubor lidových písní a tanců Májíček – e-mail
Národopisný soubor Vrčka, o.s. – e-mail
Slovácký soubor Vonica – e-mail
Plzeňský lidový soubor Mladina – e-mail
Slovácký krúžek v Brně – e-mail
Národopisný soubor Břeclavan – e-mail
Mezinárodní folklorní festival Klatovy – e-mail
Folklormí soubor Javorník Brno – e-mail
Spolek přátel souboru Radhošť – e-mail
Dětský folklorní soubor Omladinka, o. s. – e-mail
Národopisný soubor Kohoutek, z. s. – e-mail
Soubor písní a tanců Jiskra, z. s. – e-mail
Folklorní spolek Púčik – e-mail
Lidový rok, Velká Bystřice 
Bartošův soubor, z. s. – e-mail
Vlčnovjan 
Slezský soubor Heleny Salichové z.s. – e-mail
Soubor lidových písní a tanců Kuželovjan, z. s. – e-mail
Folklorní soubor Cifra Uherské Hradiště, z. s. – e-mail
Folklórní soubor Slezan – e-mail
Soubor lidových písní a tanců Žerotín, z. s. – e-mail
Soubor písní a tanců Bzenčan, z.s. – e-mail
Folklorní soubor Radovan Napajedla – e-mail
Soubor lidových písní a tanců Ostravica – e-mail
PhDr. Martin Šimša – e-mail
Mgr. Markéta Lukešová – e-mail
Milan Zelinka – e-mail
Lucie Fabišiková – e-mail
Ing. Jana Kahounová – e-mail

ČESTNÍ ČLENOVÉ ČNS:

PhDr. Josef Jančář, CSc. – e-mail
PhDr. Věra Kovářů 
PhDr. Zuzana Malcová – e-mail
Mgr. Libuše Vaňková 
PhDr. Vlasta Ondrušová – e-mail
Mgr. Michal Beneš, CSc. – e-mail
PhDr. Jan Krist – e-mail
All Rights Reserved